Tak bawi się Aryna Sabalenka. Nagrała wyjątkowy filmik

Aryna Sabalenka po tym, jak dość nieoczekiwanie odpadała z Roland Garros już na etapie ćwierćfinału, przegrywając z 17-letnią Mirrą Andriejewą 7:6(5), 4:6, 4:6, zafundowała sobie krótki urlop w Grecji, na który poleciała razem z Georgiosem Frangulisem. Teraz na swoim profilu na Instagramie opublikowała nagranie, do którego pozowała m.in. w bikini.

Aryna Sabalenka nie narzeka na nudę
O Arynie Sabalence wciąż głośnio, nie tylko dlatego, że cały czas próbuje prześcignąć Igę Świątek w rankingu WTA. Białorusinka narzeka ostatnio na zdrowie, głośno mówi o trapiących ją kontuzjach, ale też nie ukrywa, że wiele dzieje się też w jej życiu prywatnym. Tenisistka ma nowego partnera, którego jeszcze do niedawna starała się ukrywać przed światem. Od tamtego czasu jednak sporo się zmieniło, gdyż sportsmenka coraz częściej pokazuje w sieci zdjęcia i nagrania, na których widać właściciela marki Oakberry.

To, co się stało, zmieniło ją na zawsze. Przemiana Aryny Sabalenki
Teraz na swoim profilu na Instagramie Aryna Sabalenka zamieściła filmik, na którym zmienia sportowy outfit na białe bikini i szeroko uśmiecha się do swoich obserwatorów. “Trochę morskich witamin” — napisała Sabalenka w opisie do zaprezentowanej rolki.

Arynę Sabalenkę i Georgiosa Frangulisa coś łączy plotkowano już od dłuższego czasu. Początkowo tenisistka ukrywała tę relację, być może dlatego, że mężczyzna jest żonaty, jednak później coraz chętniej pokazywała w sieci, że towarzyszy jej podczas różnych aktywności. Właściciel marki Oakberry, z którą 26-latka związała się kilka miesięcy temu, wspiera tenisistkę nie tylko w trakcie turniejów, ale też towarzyszy jej także na wakacjach w Grecji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *